Проти випадіння волосся
допоможе Parusan для чоловіків

Замовити
Up Created with Sketch.

Про Продукт

Найчастіше симптоми випадіння проявляються запізно – волосся починає випадати через кілька місяців після появи причини випадіння.
Але рішення є:  Parusan  для чоловіків!

Parusan Стимул-шампунь та Актив-тонік створені, аби зробити волосся міцним та здоровим. У їхньому складі кофеїн, L-аргінін, вітамін В3 та комплекс поживних речовин, які мінімізують випадіння волосся та прискорюють його ріст.

Використовуйте комплекс Parusan для чоловіків

Стимул-шампунь

Parusan Стимул-шампунь зменшує випадіння волосся та активує ріст нових волосин. Його активні компоненти сприяють обміну речовин у волосяних цибулинах. Ви побачите перші результати вже за 3 місяці.

Застосування

Нанести шампунь на зволожене волосся, залишити на 2 – 3 хвилини, ретельно змити. Для щоденного використання. Для досягнення найкращого результату, використовуйте у комплексі з PARUSAN Актив- тоніком для чоловіків.

Купити

Актив-тонік

Parusan Актив-тонік стимулює кровообіг та сприяє глибокому проникненню корисних речовин до шкіри голови. Він містить кофеїн, L-аргінін, вітамін В3 та комплекс поживних речовин, які мінімізують випадіння та прискорюють ріст волосся.

Застосування

Після миття волосся, нанести масажними рухами на шкіру голови. Не змивати, дати висохнути. Для щоденного використання. Для досягнення найкращого результату, використовуйте у комплексі з PARUSAN Стимул-шампунем для чоловіків.

Купити

Потрійна дія Parusan для чоловіків

Cтимулює кровообіг шкіри голови

Сприяє глибокому проникненню корисних речовин до шкіри голови

Зменшує випадіння та активує фазу росту волосся

Про випадіння волосся

Чому волосся випадає?

До найпоширеніших причин, що призводять до проблеми випадіння волосся, належать стрес, незбалансоване харчування, брак заліза, забруднене повітря, часте миття волосся та застосування засобів для його укладання.

Який життєвий цикл волосся?

Фаза
росту

Перехідна
фаза

Фаза
спокою

Фаза раннього
спокою

Волосся має чотири фази життєвого циклу. У фазі росту волосина перебуває протягом кількох років, живлячись завдяки кореню. Потім вона переходить у фазу спокою, коли корінь відокремлюється від волосини. Волосина більше не отримує живлення від кореня, але залишається на голові ще протягом наступних двох-трьох місяців, доки не випаде. Якщо протягом життєвого циклу волосини втручається фактор, який зумовлює випадіння волосся, тоді волосини переходять від фази росту до фази спокою.

Якщо випадає небагато волосся – це погано?

Якщо ви втрачаєте протягом дня до 100 волосин, не варто турбуватися – це природній процес від фази росту до випадіння. Проте, якщо їх випадає понад 100 на день, волосся стає ламким і тоншим, це може свідчити про дифузне випадіння волосся.

Причиною цьому можуть стати кілька факторів:
- Стрес
- Неправильне харчування
- Прийом медикаментів

Дифузне випадіння волосся можна зупинити! Якщо знайти і вилікувати причину та регулярно користуватися Parusan для чоловіків.

Замовити